Juliada 2021

2021-07-07

Juliada na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży w Małopolsce. Organizowana jest przez Stowarzyszenie SIEMACHA od blisko ćwierć wieku i skierowana jest do młodych osób, które nie wyjeżdżają z miasta na wakacje.  
Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną koronawirusa COVID-19 w Polsce i na świecie niezwykle ważne jest zorganizowanie młodym ludziom atrakcyjnej i bezpiecznej oferty spędzenia czasu wolnego. Juliada zostanie zorganizowana przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Udział w imprezie dla wszystkich uczestników jak zawsze jest całkowicie bezpłatny. Najważniejsza jest dobra zabawa, zdrowa rywalizacja i bezpieczne spędzenie czasu wolnego. 
Tegoroczna Juliada odbędzie się w dniach 17-18 lipca. Tak jak w ubiegłym roku z uwagi na obostrzenia sanitarne i mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników Juliadę planujemy zorganizować w Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta. Dobór dyscyplin również jest dostosowany do rygoru sanitarnego związanego z pandemią. Wybieramy dyscypliny mało kontaktowe. Zaprosimy młodzież do gry w tenisa stołowego, szachy, badminton, breakdance, streetball czy piłkę nożną.

 

  • Projekt bez tytułu.png